Подяку лідерам учнівського самоврядування

liderВисловлюємо подяку лідерам учнівського самоврядування Ліцею №7 за участь в онлайн конкурсах: «Захисники України» (Бондарук Амалії (диплом I ступеня), Пірожику Даніїлу (диплом II ступення), Богдану Назару (диплом III cтупення) та Кузьміч Карині (за участь) ; «Стоп Covid-19» (Кузьміч Карині (диплом III cтупення), Пірожику Даніїлу (диплом III ступення), Мартинюк Крістіні (за участь).
Онлайн конкурси — це не лише спосіб оцінити знання, а й чудова можливість дізнатися багато нового, перевірити свої вміння та навички.
Дякуємо учасникам та бажаємо успіхів!

Міжнародний день толерантності

tolЙого запровадили у 1996 році за рішенням Генеральної Асамблеї ООН. Саме цього дня ЮНЕСКО ухвалило Декларацію принципів терпимості. У Декларації йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, етнічної належності чи кольору шкіри. Ця Декларація розвиває принципи, які були сформульовані ще у 1948 році у Загальній декларації прав людини. Читати далі