6 травня у Ковелі відбудуться грандіозні спортивні змагання

DSC_0208     У місті Ковель 6 травня відбудуться грандіозні спортивні змагання –  ХІІІ Ковельський міжнародний пробіг. Цього року він знаменний, адже присвячений 90-й річниці проведення маршу-пробігу на Волині та 500-річчю міста Ковель.
  Саме 90 років тому 3 травня 1928 році у Волинській області відбувся перший такого роду спортивний захід. Він не тільки об’єднав людей різних національностей, віку та статей, а й став гарним прикладом для наслідування.

Багато що змінилося з того часу. Але історія маршів на Волині ХХ сторіччя повторюється. Щороку Ковельський міжнародний пробіг об’єднує любителів бігу з різних міст України та світу.
Цьогоріч в рамках «ХІІІ Ковельського міжнародного пробігу» відбудеться Чемпіонат України з півмарафону (на дистанції – 21 097,5 м) – «KOVEL HALFMARATНON-2018», відбудуться також естафета «Разом, ми велика сила» (7 653,5 м + 6 722 м + 6 722 м = 21 097,5 км);  біг по шосе «Ковельські Побігеньки» – 7 км; заїзд на візках спортсменів з інвалідністю «СИЛЬНІ ДУХОМ – КОВАЛІ СВОГО ЗДОРОВ’Я!» (7 км), а також сімейні забіги та змагання для дітей.
Крім цього, вперше у Ковелі відбудуться дитячі перегони на ролерах (дистанція – 6,7 км), а дорослі змагання на лижеролерах (дистанція 20 км). 
Організатори «KOVEL HALFMARATНON-2018» – «Спортивний клуб «Ковель» та Федерація легкої атлетики України спільно із Ковельською міською радою і Федерацією легкої атлетики Волинської області.
 
ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС!!! СТАНЬ УЧАСНИКОМ ПРОБІГУ!!!
 
Реєстрація за одним із двох посилань:
https://athletic-events.com/events/484
https://timingevents.com/ua/events/54
 
Додаткова інформація:
 
Прес-служба Ковельського півмарафону