День безпечного Інтернету (Safer Internet Day)

18 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.
         Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.
         Для учнів ліцею вчителем інформатики Хрунь Н. П.  було розроблено веб-квести  «Безпечний Інтернет», «Безпека в Інтернеті» метою  є поглиблення знань про безпечний Інтернет.

         Під час онлайн уроків використовуючи онлайн платформу «Цифрова розповідь історій»,  учні  створювали комікси та відео про одну з порад про безпечний Інтернет.
         Для педагогічних працівників був запропонований  онлайн тест на перевірку цифрової грамотності розроблений національною освітньою платформою «Всеосвіта»
         Учні 5-11 класів взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Безпечний Інтернет 2.0»

    Вчителем інформатики Швораком О.С.  було проведено Інформаційний фаст-фуд «Безпечний Інтернет» для учнів 2, 4, 9, 10 класів щодо підвищення обізнаності про ризики для дітей в Інтернеті, а також просування цифрової грамотності та безпечного використання Інтернету.

2 kom
Життя людини – це найдорожчий Божий дар на Землі.
Будьте обережними з безпечним Інтернетом!