У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, у бібліотеці ліцею відбувся конкурс вірша «Моя історія про книгу, бібліотеку і читання». У конкурсі взяли участь 33 учні. Призові місця посіли найкращі:
Вітаємо переможців і учасників конкурсу з прекрасним святом поезії!
Дякуємо за позитивні емоції!!

