Бібліотекарі ліцею безмежно вдячні класним керівникам, учителям- предметникам, учням та їх батькам, які долучилися до місячника шкільної бібліотеки та підтримали акцію «Подаруй бібліотеці сучасну українську книжку», за подаровані 237 книг, бо впевнені – вони обов’язково знайдуть свого читача і стануть важливою частинкою фонду нашої бібліотеки, допоможуть у забезпеченні навчально-виховного процесу та просто принесуть задоволення від прочитаного.
Щире спасибі всім-всім дарувальникам за безкорисливу участь. Дякуємо всім за тепло сердець, доброту, розуміння, любов до книги та читання.
Приходьте, читайте, знайомтеся з новинками літератури!!!
|
|