
У четвер, 01 грудня, в приміщені Волинського драматичного театру імені Т.Г. Шевченка відбувся обласний фестиваль-конкурс двійнят та близнят «Схожі на всіх і не схожі ні на кого». Місто Ковель було представлено учнями нашої школи Максимом та Іваном Бакаї. В напруженій боротьбі брати Бакаї перемогли у цьому фестивалі-конкурсі.
Вітаємо Іване та Максиме з перемогою! Ви наша гордість! Так тримати!
Дякуємо батькам за виховання синів!



