Франкове слово – це криниця…

frankoЗ метою вшанування пам’яті видатного українського письменника, вченого та громадського діяча І. Я. Франка, а також популяризації його літературної спадщини, в ЗОШ №7 міста Ковеля були організовано й проведено цикл виховних заходів.

1. Шкільною бібліотекою був проведений усний журнал для учнів 9-11 класів « Велич таланту та парадокси долі», літературна година для учнів 4-их класів «Іван Франко і його твори для дітей», а також створена виставкова полиця «Іван Франко – світоч національного відродження України».
  2. Цікавою й повчальною для учнів стала віртуальна екскурсія музеями Каменяра.
  3. Декламаторські та ораторські здібності показали школярі на святі «Вогонь в сорочці слова поета».
  4. Учасники виховного заходу «Франкове слово – це криниця, спіши з його джерел напиться» ознайомили присутніх із багатогранністю таланту великого Каменяра.
  5. Створено виставку малюнків «Герої творів І. Я. Франка».

Слід зазначити, що проведення таких заходів сприяє вихованню національної свідомості, збагаченню духовного світогляду школярів, учить поважати історію та культуру рідного народу, виховує патріотичні почуття та гордість за життя й діяльність Великих геніїв України.

02-min 03-min 06-min 10-min 13-min