4 жовтня в Палаці учнівської молоді відбувся міський фестиваль-конкурс пісні і танцю національних меншин “Україна-мій дім”. Нашу школу гідно представила учениця 6-А класу Самчинська Катерина (вчитель Воробей Л.М.), яка виконала українсько-польську пісню “Гей, соколи”.
За підсумками Катерину Самчинську визнано лауреатом міського Відкритого фестивалю-конкурсу пісні і танцю національних меншин «Україна – мій дім!»

