Зустріч з учасниками АТО

Slava geroym9 жовтня в актовій залі школи відбулася зустріч учнів 9-11 класів з учасником АТО Юрієм Черкашиним, та двома його побратимами.

Юрій Черкашин, за позивним “Чорнота”,  пройшов шлях від рядового сокільця до керівника організації. Учасник Революції Гідності, після якої пішов добровольцем на фронт у складі батальйону “Січ”, де став командиром 1 взводу. Був тяжко поранений у листопаді 2015 року біля Донецького аеропорту.

Учасники АТО розповідали про види і функції бронежелета, про правила поводження зі зброєю, про автомат Калашникова АК-47, про набір медикаментів у військовій аптечці. Учні  11-А класу Погінець Олександр та Перепеличенко Ілля міряли маскувальний костюм та бронежилет.
     Старшокласники з захопленням слухали розповіді учасників АТО, подякували їм за сміливість, мужність, силу волі та на знак поваги подарували квіти.
     Слава Україні! Героям слава!