Вітаємо шкільну команду «Еколідер» із зайнятим ІІ місцем у конкурсі екологічних агітколективів міста.Щиро дякуємо вам за талант і роботу.
Бажаємо нових творчих злетів, наснаги та завзятості, неповторних колоритних виступів, прагнення до саморозвитку та здійснення мрій. Зичимо керівникам колективу задоволення від праці та гучних перемог своїх вихованців, батькам – пишатися своїми дітьми, радіти їхнім успіхам.


