«Нумо дівчата»

1-minЗ теплим подихом вітру та лагідним сонячним промінням, приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Усі представниці прекрасної статі  з нетерпінням чекають цього свята, адже саме в цей день вони отримують щирі слова вітань та омріяні подарунки.
Цікаво, весело і піднесено пройшло свято і у нашій школі. Не обійшлося  воно без  пісень, запальних танців, видовищних конкурсів і щирих посмішок.
Активно долучилися до загальношкільного святкування  учні 6-Б класу. Хлопці щиро привітали своїх однокласниць і провели для них конкурсну програму «Нумо дівчата».
3-min
2-min
4-min

Приймаючи участь у розвагах кожна дівчинка мала можливість показати свою красу, чарівність, ерудованість, творчість, сміливість, хазяйновитість,  винахідливість та оригінальність. Учасниці свята змагалися в таких конкурсах: «Пантоміма», «Юні господині», «Модель по-українськи», «Інтелектуальний марафон», «Дизайнери», «Модний образ», «Мої таланти».
Протягом усього вечора учасників і гостей супроводжували щирий сміх, море позитивних емоцій, поєднання краси, ніжності та доброти.
Кульмінаційним моментом стала церемонія нагородження красунь. Жодна дівчина не залишилася без уваги журі, відзнак.  Усіх учасниць було нагороджено такими номінаціями: «Міс Оригінальність», «Міс Ніжність», «Міс Чарівність» «Міс Загадковість», «Міс Доброта»,  «Міс Привабливість», «Міс Кокетливість», «Міс Бездоганність», «Міс Ерудиція», «Міс Вишуканість », «Міс Елегантність».
Жіноче свято подарувало кожній жінці і дівчині іскорку тепла, любові та поваги.
5-min 6-min 7-min