До міжнародного дня безпечного Інтернету психологом школи було проведено заняття з елементами тренінгу «Інтернет – частина нашого життя, зробимо його безпечним!» Діти мали можливість ознайомитись з основними правилами Інтернет-безпеки, проаналізувати позитивні та негативні сторони глобальної мережі, обговорити реальні небезпеки віртуального світу.
Учні активно включилися в роботу, брали участь в інтерактивних вправах, розігрували ситуації, які можуть трапитися з ними при необережному користуванні Всесвітньою павутиною.


