Акція «Монетки дітям»

mde    Національний банк України та благодійний фонд “Таблеточки” ініціювали проведення благодійної акції “Монетки дітям”. Ця ініціатива передбачає збір по всій Україні монет номіналом 25 копійок, які будуть використані для допомоги онкохворим дітям.
Монети номіналом 25 копійок перестали бути платіжним засобом із 01 жовтня 2020 року. Ними вже майже рік неможливо розрахуватися в торговельній мережі, проте їх можна вільно обміняти в банках на монети діючих  номіналів або банкноти.

Здобувачі освіти нашого ліцею активно долучились до всеукраїнської благодійної акції  «Монетки дітям», зробивши неоціненний вклад у боротьбі з дитячим раком. В знак подяки освітній заклад отримав грамоту від благодійного фонду «Таблеточки» та Національного банку України.
Дякуємо всім за участь!