Здобувачі освіти нашого ліцею активно долучились до ініційованої радою старшокласників міста блогодійної акції «Спільними зусиллями». Завдяки небайдужим дітям, вчителям, батькам нам вдалось зібрати: продукти харчування, солодощі, сухофрукти, медикаменти. Учні написали листи-подяки та намалювали малюнки, щоб подарувати хвилини радості нашим захисникам! Усі пакунки були передані волонтеру, депутату міської ради Валерію Чернякову, який вирушив на схід і доправить їх нашим воїнам та передасть щирі привітання з новорічно-різдвяними святами.
Дякуємо за ініціативність та активність! Не будьмо байдужими!

