«Без толерантності немає дружби»

В рамках тижня толерантн5-minості в  закладі загальної середньої освіти «Ліцей №7 м. Ковеля» відбувся захід для учнів 5 класів «Без толерантності немає дружби».
Під час заходу соціальний педагог звернула увагу на необхідність підтримувати принципи толерантності, взаємоповаги та мирного спілкування, допомагати іншим людям, вивчати та поважати традиції різних народів.

На прикладі короткометражних мультфільмів учні вчилися розвивати комунікативну культуру спілкування і взаєморозуміння.  З дітьми були проведені такі вправи як «Сніжинка», «Хмаринки», які направленні на  формування у дітей рис людяності.
Як підсумок було створено колективний плакат «Квітка толерантності», за допомогою якого діти  визначали основні риси толерантної і нетерпимої людини.
         Проведений виховний захід був спрямований на поглиблення знань учнів про толерантність і його важливість у житті людини.
2-min
3-min 4-min1-min