Бій під Крутами

kruti29 січня 1918 рік – трагічна дата в українській історії. Юні патріоти стали на захист української державності та віддали своє життя за українську незалежність.

В Загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7 міста Ковеля до річниці подій під Крутами було проведено уроки пам’яті, які підготували вчителі історії. Вони розповіли про трагічні події початку століття, криваву сторінку визвольних змагань українців. Бесіди супроводжувалися демонстрацією тематичних слайдів, що дало можливість учням глибше поринути у ті страшні дні. Учні мали змогу висловити свою думку щодо тих далеких подій та ролі молоді у сучасній українській історії.

Також школярі мали можливість продивитися відеоролик про те, як студенти йшли в бій, як перед смертю вони співали український гімн «Ще не вмерла Україна». Це й було прикладом героїчної смерті, подвигом заради своєї Батьківщини!

Ми – творці нашого сьогодення, від нас залежить, яким шляхом буде рухатися наша країна, яке майбутнє її очікує.