Два дні поспіль в ліцеї проходив солодкий благодійний ярмарок. Торти, пироги, тістечка, печиво, вафлі, бутерброди – чого тільки не було на столах! Домашню випічку охоче розкуповували не тільки діти, а й бат
ьки та вчителі. Деякі класи підійшли особливо креативно та цікаво оформили свої столи. Нами зібрано понад 92 тисячі гривень, кошти будуть використані на потреби ЗСУ.Діти, долучаючись до таких заходів, відчувають, що роблять щось потрібне і корисне, формують у собі активну громадянську позицію людей, небайдужих до потреб та проблем інших.
Організатори заходу вдячні за допомогу у проведенні ярмарку здобувачам освіти, вчителям та батькам.
