«БЛАГОСЛОВЕННА ТА ЯСНА ГОДИНА, КОЛИ БУКВАР ДО РУК БЕРЕ ДИТИНА»

Щорічною  традицією нашого ліцею є святкування свята «Прощавай Букварику!» Адже ця перша книжка всім  нашим першокласникам допомагала  протягом року здобувати нові знання. Завдяки їй  вони навчилися читати, писати, пізнавати все нове і цікаве у  шкільному житті.

27 травня  всі першокласники  висловили свою шану  і подяку  своїй найпершій книжці БУКВАРЮ. Завдяки креативності і творчості вчителів кожен клас отримав масу позитивних емоцій , вражень, радості  від свята. Діти співали, проводили цікаві конкурси, звітували, що вони навчилися і знають. За свою працю і старанність  першокласники отримали дипломи випускника 1-ого класу, свідоцтва читача, медальки.  1 клас для наших першокласників був першою сходинкою у пізнані   всього   нового. Перед ними ще багато нового і цікавого. То ж побажаємо нашим маленьким школярикам, щоб здійснювалися їхні мрії, щоб вони  любили Україну, шанували батьків , поважали старших, зростали сумлінними, допитливими, чемними і  творили   на  землі добро.

MyCollages (21)