Щорічною традицією нашого ліцею є святкування свята «Прощавай Букварику!» Адже ця перша книжка всім нашим першокласникам допомагала протягом року здобувати нові знання. Завдяки їй вони навчилися читати, писати, пізнавати все нове і цікаве у шкільному житті.
27 травня всі першокласники висловили свою шану і подяку своїй найпершій книжці БУКВАРЮ. Завдяки креативності і творчості вчителів кожен клас отримав масу позитивних емоцій , вражень, радості від свята. Діти співали, проводили цікаві конкурси, звітували, що вони навчилися і знають. За свою працю і старанність першокласники отримали дипломи випускника 1-ого класу, свідоцтва читача, медальки. 1 клас для наших першокласників був першою сходинкою у пізнані всього нового. Перед ними ще багато нового і цікавого. То ж побажаємо нашим маленьким школярикам, щоб здійснювалися їхні мрії, щоб вони любили Україну, шанували батьків , поважали старших, зростали сумлінними, допитливими, чемними і творили на землі добро.

