Декада педагогічної майстерності педагогічних працівників ліцею

gerbschoolЗ 07-го по 18-те грудня поточного року у ліцеї тривала декада педагогічної майстерності вчителів, що атестуються, «Наш бренд – педмайстерність й талант». Робота здійснювалась згідно з планом, затвердженим методичною радою навчального закладу. У рамках декади було заплановано і проведено низку заходів. Показові уроки вчителів  Марусин Л. М., Богуш В. А., Шинкарук Я. В., Кашуби С. П. сфокусували основні ідеї індивіду­альної педагогічної технології кожного вчителя.  Це дало можливість для особистісно-орієнтованого підходу  вчителя  та  розширення зони індивідуальної активності дітей.

Серія майстер-класів від вчителів  Дубовик А. С.(« Використання елементів тімбілдінгу для реалізації творчого потенціалу здобувачів освіти на уроках трудового навчання» ), Худицької Є. Г.( «Сторітелінг – ефективний метод навчання та виховання школярів»),Ткачук С. І. («Моє методичне панно»), Василенко А.Ф.( «FOOD – флористика») та практичного психолога Ткаченко С. О. ( «Арт – терапія у роботі шкільного психолога») проілюструвала вміння  педагогічних працівників продукувати оригінальні, інноваційні ідеї, застосовувати нестандартні форми і методи організації навчально-виховного процесу, володіння технологіями творчої педагогічної діяльності.
     Дієвим інструментом професійного зростання для колег  стали авторські майстерні педагогів Журавлюк О. А.(  «Медіаграмотність у сучасному освітньому середовищі»), Бручі С. А(«Цифрова освіта в сучасній школі»), тренінгове заняття Верчук С. С. «Основи педагогічної конфліктології», які продемонстрували високий рівень творчого використання сучасних досягнень психолого-педагогічної науки, професіональний сенс своєї діяльності, вміння застосовувати онлайн-інструменти, що дає змогу  осучаснити освітній процес
       Декада педагогічної майстерності вкотре стала свідченням того, що вчителі навчаються протягом життя. Прагнення до самовдосконалення, самоосвіта є важливими чинниками професійного зростання педагогів ліцею, адже наше педагогічне кредо – «Ми всі робимо одну справу. І робимо її якісно!».
MyCollages (3)