Декада педагогічної майстерності

B4419619-0581-4ACA-A071-924D3C1ABEA0   Атестація – це справжня школа  фахової майстерності педагога. У сучасних умовах  значення творчості в  роботі вчителя підвищується, адже саме від такого підходу значною мірою залежить ефективність  праці, якість освітнього процесу.
     Із 5 по 16 грудня в ліцеї №7 м. Ковеля проходила декада педагогічної майстерності. Вчитель образотворчого мистецтва Шворак Т.В. проводила показовий урок в 10-Б класі “Американські митці українського походження”, здобувачі освіти створили  картину класу в стилі поп-арт, використовували техніку “нейрографіка”.  У 7-А класі Романчук І.Л. навчала англійської мови, вивчали тему “Household chores”. Учитель хімії Романюк Н.Г. показувала  дев’ятикласникам, як залежить швидкість реакції від різних чинників. Чичирко Н.Б. зі своїми четвертокласниками подорожували зонами мішаних і широколистих лісів.

Учитель математики Здробилко Н.Л. проводила майстер-клас щодо застосування ігрових технологій для розвитку пізнавальної активності учнів. Приступа М.В. та Понікарчик В.А. у спортивній залі показувала, які засоби, методи можна використати на уроках фізичної культури НУШ. Учитель Жарковська Л.М. продемонструвала, як користується чек-листами на уроках української мови та літератури.  Корець Т.О. розповіла, як формує ключові компетентності на уроках математики.  Вчитель Тищук А.С. поділилася досвідом, як формує в учнів готовність до НМТ та розвиває вміння писати мотиваційний лист. Зінчук О.В. навіть в укритті розповідала про створення STEM- іграшок та навчила робити воскові свічки. Вчителі початкових класів Климук Т.М, Кот І.Д та Уніга Н.В. ділилися досвідом , як вони працюють із такими інтернет-ресурсами: “LearningApps”, “Wordwall”, “Nearpod”, онлайн-пазли,  “Kahoot”, “WordArt”.MyCollages (10)
      Усі  заходи пройшли на високому рівні, а педагоги  націлені на пошук нових методів навчання, на підвищення рівня самоосвіти, збагачення педагогічного досвіду.
   Висловлюємо слова вдячності колегам за професіоналізм, творчість, працю, за показові уроки та майстер-класи!!!