День ЦЗ у школі

CHS - 5З метою практичної перевірки здатності учнів грамотно і чітко діяти для захисту свого здоров`я та життя у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та в умовах терористичних проявів 25 квітня 2017 року у загальноосвітній школі І-ІІІ ступеня №7 міста Ковеля було проведено День цивільного захисту. До проведення заходу були залучені та брали участь начальник управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради Віктор Васильович Бичковський, завідувач навчально-консультативного пункту ЦЗ міста Ковеля Володимир Васильович Ващук, представники Ковельської організації Товариства Червоного Хреста України, Ковельського міськрайвідділу УДСНС України у Волинській області, інших загальноосвітніх навчальних закладів міста.

CHS - 1

Протягом дня відповідно до Положення про функціональну підсистему навчання дітей дошкільного віку, учнів та студентів діям у надзвичайних ситуаціях затвердженого наказом МОН 21.11.2016 №1400 та згідно графіку проведення Дня цивільного захисту у школі проводились лінійки, показові заходи: «Цивільний захист. Дії під час надзвичайних ситуацій» (4-А клас, вчитель Мартинюк О.К.), «Побутова хімія» (9-В клас, вчитель Очеретяний І.С.), «Тероризм – загроза людству!» (8-А клас, вчитель Бруча С.А.), відео уроки, засідання круглого столу, рольові ігри з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності, вікторини, конкурси, бесіди, заняття з медико санітарної підготовки, спортивні естафети.

Учні мали змогу переглянути навчальні фільми з тематики цивільного захисту відповідно віковій категорії, виставку захисних засобів ЦЗ та випробувати свої знання на практиці.

CHS - 3

Цього ж дня відбулись показові тренування: дії учнів школи та штабу ЦЗ за сигналом повідомлення «Пожежа у школі».

CHS - 2

CHS - 4

Особливе враження справила на школярів поява пожежного автомобіля та ліквідація умовної пожежі рятувальниками Ковельського міськрайвідділу УДСНС України у Волинській області, що продемонстрували високий професіоналізм. Змістовним та цікавим був виступ головного інспектора Дерев`янчука О.В., який розповів про особливості дій у надзвичайних ситуаціях та використання елементарних та підручних засобів захисту.

CHS - 6

Практична спрямованість заходів, що проводилися, викликала інтерес в учнів, спонукала їх до поглиблення знань із ЦЗ та здобуття практичних навичок захисту від наслідків надзвичайних ситуацій.

CHS - 8CHS - 7

Цей захід – невід`ємна навчально-виховного процесу, що дозволяє досягнути злагодженості у роботі адміністрації, педагогів і учнів школи.