ДЕНЬ ЕРУДИТА

IMG-487fcbfb356363cfabadad5f8a34b0ee-VДень Ерудита в нашому ліцеї  було розпочато конкурсом «Кращий друкар», серед учнів 4 класів (вчитель Шворак О. С.). Метою конкурсу було залучити найбільшу кількість здобувачів до роботи, пов’язаної з інформатикою, виявити обдарованих дітей, згуртувати учнів у роботі та сприяти розумовому вихованню учнів.
Школярі даної паралелі  також взяли участь  у конкурсно-розважальній грі «Розумники й розумниці». Класоводи разом із своїми вихованцями зробили цей захід цікавим, творчим, захоплюючим. Вся програма була спрямована на розвиток інтелектуальних здібностей дітей, виявлення їхніх знань і нахилів із певних наук, розвитку швидкості мислення, пізнавальних інтересів, виховання бажання здобувати нові знання. Усіх дітей  було поділено  на команди, які активно змагалися між собою. Відтак, допитливі  оченята розширювали свій кругозір та намагалися стати кращими з кращих, аби здобути переможні бали для своєї групи.

Перевірити  та активізувати свої знання в інтелектуальній грі з різних предметів взялися і учні 3-Б класу на чолі з класним керівником Михальчук Віталіною Василівною. Учні мали змогу продемонструвати  свої знання у п’яти конкурсах «Розминка», «Математичний», «В гості казка завітала», «Склади слово», «Анаграми». Учасники гри не тільки відповідали на запитання, але мали змогу прояви свою творчість. Такий вид заняття дозволив учням повторити вивчений матеріал, відпочити та поконкурувати з однолітками.
Юні математики 2-4 класів продемонстрували свої знання відвідавши шкільну олімпіаду з математики.
Прекрасним завершення навчального дня була виставка фотоколажів «Таланти класу». Яскраві фотокартки дітей, які мають високі успіхи у танцях, спорті, мистецтві прикрасили стіни нашого закладу.
Діти отримали задоволення і масу позитивних емоцій. Та вкотре довели своїми знаннями та здібностями, що учні нашого ліцею ростуть інтелектуально-розвиненими розумниками та розумницями.MyCollages (13)