День фізичної культури та спорту

Свято День фізичної культури і спорту в Україні відзначається в другу суботу вересня. Офіційно засновано в 1994 році. Це свято здорового способу життя і радості, що виникає при використанні корисної фізичної діяльності.
Традиційне святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня (Указ президента від 29 червня 1994 року № 340/94).

До Дня фізичної культури і спорту юні ковельчани на площі Героїв Майдану, п’ятикласники з різних шкіл міста при активній підтримці своїх викладачів фізичної культури, тренерів Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи імені Євгена Кондратовича, провели руханку.
Після розминки усі учасники руханки відправились у парк на пробіжку та Олімпійський урок.
Здобувачі освіти нашого ліцею провели день фізичної культури корисно, рухливо та цікаво. Тренер команди ФЦ «Ковель-Волинь» Юрій Романчук, розповів першокласникам про футбол та закликав до активного способу життя!
Вчителька фізичної культури Валентина Олександрівна, провела змагання-естафети серед учнів шостих класів.
Бажаємо всім фізичного здоров’я і краси, олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях!
MyCollages (11)