21 вересня – Міжнародний день миру. Цей день служить нагадуванням про важливість мирного співіснування та необхідність постійних зусиль для досягнення та підтримки миру у світі, зокрема в Україні, яка продовжує виборювати своє право жити в мирі та безпеці. Ми пережили стільки випробувань і втрат, що справді можемо сказати, що як ніхто розуміємо цінність миру.
З нагоди Дня миру у ліцеї пройшли тематичні заходи. Класними керівниками були проведені години спілкування, уроки миру та толерантності. Учні висловлювали побажання миру та злагоди: «Хай буде мир на Україні! Долоні здіймемо свої! Хай буде мир на всій Землі!» З вуст дітей звучали слова вдячності всім, хто захищає нашу країну від окупантів, хто своєю щоденною працею наближає мир на нашій землі.
Віримо в ЗСУ!
Віримо в ПЕРЕМОГУ!
Ірина ВАСКОВЕЦЬ

