День миру

03-minДень миру в Україні встановлений Указом Президента № 100 від 5 лютого 2002 року «Про День миру» і відзначається щорічно 21 вересня — в Міжнародний день миру. Таким чином Україна підтримує рішення Генеральної Асамблеї ООН і підтверджує відданість країни ідеалам миру.

Наша держава протягом багатьох століть не раз відчувала, що таке війна. В багатьох українських родинах не дочекалися з війни рідних та близьких. Що таке смерть, розруха, голод, неймовірні людські страждання наш народ відчув на собі. Тому до Міжнародного дня миру в Україні люди ставляться з глибокою пошаною і усвідомленням того болю, який завдає війна. Недаремно символом нашої держави став прапор,що має синьо-жовті кольори, які символізують мирне небо та достаток.

У Міжнародний день миру  в усіх куточках світу проходять заходи, присвячені цьому дню. Їх завдання – спонукати окремих людей, групи та громади до осмислення проблем миру, обміну інформацією та практичним досвідом для його досягнення.  У нащій школі було проведено лінійку, учні долучилися до Всесвітнього флеш-мобу “Дзвони миру”.

В усьому світі символом миру вважається білий голуб. Це птах всеземної любові та миру. Учні школи випустили в небо живих голубів і  закликали всіх людей на Землі: « Живіть у мирі та злагоді!»

Такий день  дає унікальну можливість дорослим передати розуміння значення миру молодому поколінню та дітям, щоб навчити їх принципів людяності, свободи, доброти та поваги.06-min08-min05-min07-min09-min