День спільних дій в інтересах дітей

1 20 листопада, в культурно-просвітницькому центрі, було організовано зустріч з нагоди проведення Дня спільних дій в інтересах дітей.

Учасниками заходу стали учні-лідери міста, серед яких нашу школу представляв президент учнівського самоврядування Ризванюк Максим, громадська організація «Шлях до волі», Міськрайонний центр зайнятості, представники Міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді та Служби у справах дітей, Ковельського відділу поліції та МРВ з питань пробації.

В ході спілкування кожен представник розповів молодим активістам про роботу своєї структури, про напрямки та цілі діяльності, а також майбутні проекти.

Представники ГО «Велика ідея» представили для обговорення свої плани на майбутнє , повідомили, про найближчі соціальнозначимі проекти, а головне – запропонували юнимим ковельчанам долучатися до команди організації для спільної реалізації нових ВЕЛИКИХ І МАЛЕНЬКИХ ІДЕЙ.

Сподіваємось, що усі обговорені проекти та ідеї будуть успішні.