День єднання

9Президент України Володимир Зеленський оголосив 16 лютого 2022 року Днем єднання. Відповідний указ глава держави видав напередодні, 14 лютого, у відповідь на чутки про те, що саме цього дня Росія має здійснити повномасштабне вторгнення на територію нашої країни. У День єднання Державний Прапор України було піднято  на будівлях усіх населених пунктів країни, а о 10:00 – виконано Державний Гімн. З якою метою було започатковано нове свято? “Нам кажуть, що 16 лютого стане днем нападу. Ми зробимо його Днем єднання. Відповідний указ уже підписано. Цього дня ми вивісимо національні прапори, вдягнемо синьо-жовті стрічки і покажемо всьому світу нашу єдність”, – сказав Зеленський під час відеозвернення до народу 14 лютого.
Наш ліцей активно долучився до свята. О 10.00 на шкільному подвір’ї звучав  Державний Гімн України, з вікон майоріли національні стяги, здобувачі освіти та педагоги одягнули вишиванки, мали синьо-жовті стрічки.  Класні керівники провели уроки, присвячені єднанню.  

MyCollages (48)Ми сильні!!!  Впевнені,  що нога окупанта не ступить більше на нашу рідну землю!!!   Слава Україні!!! Героям слава!!!