До уваги всіх учасників освітнього процесу!

gerbschoolУ зв`язку з численним зростанням захворюваності на COVID-19 та перебуванням м. Ковеля в «червоній» зоні, колектив ліцею, як і батьки, тривожиться за безпеку та здоров`я усіх учасників освітнього процесу. Для нас життя дітей – також найважливіше!!!
Можливо, варто було б внести зміни в організацію навчальних занять, щоб убезпечити учасників від захворювання.
Пропонуємо розглянути варіанти подальшої роботи закладу та допомогти прийняти рішення:
  • залишити без змін форму організації освітнього процесу, затверджену на 01.09.2020 р.;
  • 1-4 класи – очна форма навчання, 5-11 класи – дистанційна форма навчання;
  • 1-4 класи – очна форма навчання, 5-11 класи – змішана форма навчання;
  • 1-2 класи – очна форма навчання, 3-11 класи – змішана форма навчання.
PS: якщо на сьогоднішній день очна й дистанційна форми навчання нам уже зрозумілі, то змішане навчання, можливо, потребує дещо роз`яснення. Така форма роботи передбачає поєднання очного та дистанційного навчання:
  • клас буде поділений на 2 групи;
  • уроки в кожній групі будуть відбуватися почергово, через день.
Це забезпечить індивідуальний підхід до кожної дитини, а також дасть змогу мінімізувати контакт між учасниками освітнього процесу та витримати санітарно-епідеміологічні норми.
Бажаємо поміркованого та виваженого рішення!
Доступ до опитувальника батькам нададуть класні керівники.
Термін дії опитувальника до 19.00 год. 09.11.2020 р.
Колектив ліцею №7 м.Ковеля