До уваги батьків майбутніх першокласників!

Герб + прапор -2Адміністрація загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №7 міста Ковеля повідомляє, що відповідно до “ПОРЯДОКУ зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти” та наказу управління освіти м.Ковеля від 25.01.2019 року за №36 “Про закріплення територій обслуговування,  та  проведення обліку дітей шкільного віку та учнів” з 01 лютого 2019 року розпочинає прийом заяв на зарахування у перший клас 2019-2020 навчального року.

Разом із заявами про зарахування дитини до першого класу подаються документи:

1) копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

2) оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089;

У разі наявності та за бажанням одного з батьків при поданні заяви про зарахування може бути пред’явлено документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу освіти, реквізити якого зазначаються в заяві про зарахування.

Заяви про зарахування  подаються до школи одним з батьків дитини особисто до 31 травня.