До уваги учасників освітнього процесу!

gerbschoolНа виконання розпорядження директора закладу загальної середньої освіти «Ліцей №7 м.Ковеля» 26 серпня 2021 року о 17.00 год. в приміщення закладу будуть проведені загальні збори (конференція) колективу ліцею. 

Відповідно до Положення про загальні збори (конференцію) колективу закладу загальної  середньої освіти «Ліцей №7 м.Ковеля»на конференцію запрошуються делеговані представники від учнівського колективу, батьківської громадськості та педагогічного колективу. 

Склад загальних зборів (конференції) колективу закладу загальної середньої освіти «Ліцей №7 м. Ковеля» 


1. Кубай Валерій Олександрович
2. Пляшко Тетяна Павлівна
3. Воробей Лілія Михайлівна
4. Бадира Людмила Афанасіївна
5. Мартинюк Ольга Кирилівна
6. Шумська Наталія Степанівна
7. Остапчук Валентина Олександрівна
8. Журавлюк Олена Апполонівна
9. Задорожня Наталія Іванівна
10. Жарковська Людмила Миколаївна
11. Шворак Олександр Сергійович
12. Хрунь Надія Петрівна
13. Кот Інна Данилівна
14. Понікарчик Василь Андрійович
15. Ткаченко Світлана Олексіївна
16. Очеретяний Іван Сергійович
17. Романюк Наталія Георгіївна
18. Романчук Інна Леонідівна
19. Бруча Людмила Володимирівна
20. Журавель Оксана Анатоліївна
21. Волчок Наталія Миколаївна (1-А)
22. Худицька Аліна Федорівна (1-В)
23. Бондар Тетяна Сергіївна (2-А)
24. Гарбар Тетяна Василівна (2-Г)
25. Онищук Наталія Володимирівна (3-А)
26. Ковальчук Ірина Юріївна (4-Б)
27. Моружко Юлія Миколаївна (4-В)
28. Зінчук Павло Васильович (5-Б)
29. Величко Юлія Володимирівна (6-А)
30. Тищук Павло Анатолійович (6-Б)
31. Кіпень Катерина Олександрівна (7-Б)
32. Бовкуш Наталія Олександрівна (7-В)
33. Півень Анна Володимирівна (8-А)
34. Богуш Олена Вікторівна (8-Б)
35. Лазоркіна Алла Леонідівна (8-Г)
36. Тищук Віктор Степанович (9-Б)
37. Кантерук В.А.(10-А)
38. Кошіль Інна (10-Б)
39. Бондарук Вероніка Федорівна (11-А)
40. Оксенюк Анжела Юріївна (11-Б)
41. Хмелярська Дарина (5-А)
42. Михальова Катерина (5-Г)
43. Костючик Софія (6-А)
44. Попіка Анна (6-В)
45. Смолярук Аріна (6-Г)
46. Лабнюк Тимофій (6-Г)
47. Сурмай Антон (7-Б)
48. Оліферук Дана (7-В)
49. Шпачук Ульяна (7-Г)
50. Богдан Назар (8-А)
51. Кузьмич Каріна (8-Б)
52. Гарбар Тарас (8-Г)
53. Цюра Анна (9-А)
54. Журавлюк Богдана (9-Б)
55. Ярицька Соломія (9-В)
56. Кондрашова Ангеліна (10-А)
57. Даць Іванна (10-Б)
58. Бондарук Амалія (11-А)
59. Коренчук Тарас (11-А)
60. Оксенюк Павло (11-Б)