З метою локалізації подальшого поширення гострих респіраторних захворювань серед учнів та якнайшвидшого одужання хворих, відповідно до наказу директора ліцею з 20 лютого по 24 лютого 2025 року освітній процес для учнів 1-11 класів буде організовано за дистанційними формами навчання. Освітній процес за очною формою навчання буде відновлено з 25 лютого 2025 року при умові зниження захворюваності до епідеміологічного порогу.
Директор Валерій КУБАЙ