З метою локалізації подальшого поширення гострих респіраторних захворювань серед учнів та якнайшвидшого одужання хворих, відповідно до наказу директора, освітній процес за дистанційними технологіями навчання у ліцеї продовжено до 26 лютого 2025 року
Директор Валерій КУБАЙ