Відповідно до наказу директора ліцею, виданого на підставі рішення педагогічної ради №3 від 02.04.2021 року, за рекомендацією засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол засідання №5 від 01.04.2021 р.):з 5 по 18 квітня 2021 року здобувачі освіти 5-11 класів ліцею переводяться на дистанційну форму навчання.
(учні 1-4 класів класів працюють у звичному режимі з дотриманням карантинних заходів)
Директор Валерій Кубай