Добре тому жити, хто вміє дружити

4Дружба – це одне з найважливіших почуттів людини. Значимість дружби дуже цінна і висока. Адже серед багатьох людей дуже складно знайти людину, яка розділить ваш світогляд, зрозуміє вас у важку хвилину і розділить з вами переживання, горе, радість і щастя, буде зберігати всі ваші секрети і залишиться вірним.
Кажуть, що дружба, це коли в людях живе одна душа. Один потрібен кожному, незважаючи на вік та уподобання. У кожному віці дружба має свої цінності.

Для покращення мікроклімату серед  учнів, з метою підвищення  уявлення дітей про дружбу і товаришування, навчити оцінювати свої вчинки і вчинки оточуючих людей, розвивати вміння висловлювати свою думку, робити висновки, виховувати дружелюбність, повагу до оточуючих 25 листопада у 2-Б класі було проведено виховну годину з елементами тренінгу на тему: «Добре тому жити, хто вміє дружити».
MyCollages (22)
Класна година  проводилася з використанням інтерактивних вправ, бесіди, переглядом і обговоренням притчі, виготовленням стільників дружби.  Наприкінці учні заспівали веселу пісню «Пісенька про дружбу».
Віталіна Михальчук