Електронний журнали-щоденники NZ.UA

NZШвидко та по-сучасному
З 1 вересня  заклад загальної середньої освіти «Ліцей № 7 м. Ковеля»  буде використовувати електронний журнали-щоденники NZ.UA,  без дубляжу паперового.
«НОВІ ЗНАННЯ» NZ.UA – це спеціальна платформа, призначена для забезпечення як дистанційного, так і інтерактивного стаціонарного навчання. У ній є електронні журнали класів та щоденники учнів, які доступні і для вчителів, і для учнів та батьків, і для адміністрації школи.

В онлайн-щоденнику є не лише розклад занять, оцінки та інформація про відвідуваність уроків, тут діти можуть завантажувати своє домашнє завдання, а вчитель отримує можливість його відразу перевірити, додаючи свої коментарі та зауваження. Таким чином вся необхідна інформація зберігається на одному місці, тож учителям та учням більше не потрібно використовувати інші платформи.
Щоб почати користуватись порталом «Нові знання» в повному обсязі виконати наступні прості кроки:
  1. Потрібно увійти на портал UA  з логіном і паролем який можна отримати в адміністратора ЗЗСО або класного керівника
  2. «Нові знання» у вас на долоні прямо в смартфоні завантажте зручний мобільний додаток в AppStore і Google Play Market та гортайте сторінки за допомогою свайпів.
  3. Все, можна користуватись порталом – вчителі можуть створювати журнали та заповнювати уроки по своїм предметам, виставляти оцінки та давати домашнє завдання, а батьки і діти зможуть переглядати розклад та щоденники.
В NZ.UA не буде такого, що кожен зайшов і все про всіх дізнався. Батьки дивляться за своєю дитиною, дитина дивиться за своїми успіхами та успіхами свого класу, вчитель – за класами, в яких він викладає, а от директор – це єдина людина, яка зможе дивитися за успішністю всіх. Бо це його безпосередній обов’язок.
Впровадження електронного журналу забезпечить постійний двосторонній зв’язок «школа – учень», «школа – батьки», «учень – учень», створить можливість постійного доступу до результатів навчальної діяльності для батьків, учнів, учителів.