Формула щастя

photo_2021-06-01_17-09-16Діти – це найбільша радість і батьківська втіха, надія і гордість, безумовна любов і безмежне щастя! Дитинство – це початок дороги у великий і широкий світ із усіма його несподіванками і випробуваннями.

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей класним керівником Сементух А. В. було проведено виховну годину на тему: «Формула щастя» у 3-Б класі. Мета виховного заходу: обговорити учнями розуміння поняття «щастя»; вчити дітей приносити радість своїм близьким, насолоджуватись життям та цінувати те, що ми маємо; поповнювати словниковий запас новими словами; розвивати вміння самому здійснювати свої бажання; виховувати бажання ввічливо висловлювати свої почуття.

Щастя кольорове, воно – веселе, дивовижне, радісне, захоплююче, піднесене. Щастя робить людину світлою, наділяє її силою, впевненістю у собі. Саме тому учні 3-Б класу досліджували, скільки ж відтінків має воно, створюючи колаж «Формула щастя», задавались питаннями «Що ж таке щастя?» у піснях і танцях, шукали  відповіді на свої питання у тлумачному словнику, створювали анонімні «листівки-щасливки» для своїх однокласників, які отримають їх на Свято останнього дзвоника, підвищували «гормони щастя» за допомогою шоколаду. А також двоє учнів класу разом із заступником із виховної роботи Воробей Лілією Михайлівною були занесені до Кники рекордів класу, як «найщасливіші люди».

MyCollages (5)