Конкурс юних читців

5 лютого відбувся конкурс юних читців, присвячений до дня народження Лесі Українки, основними завданнями якого є формування громадянської свідомості засобами мистецтва, сприянню подальшому творчому розвитку учнів, підвищення виконавської майстерності читців.
     Конкурс проводиться з метою виховання любові до творчості Лесі Українки, залучення учнівської молоді до мистецтва слова, пожвавлення роботи літературних гуртків, виявлення обдарованих дітей.

Конкурс проводився у двох вікових категоріях серед учнів 5-11 класів: середня – 11-14  років, старша – 15-18 років.   Члени журі оцінювали учасників за такими критеріями: дикція, вміння самовиражатися у ролі, трактовка твору, розкриття образу персонажу, костюм або елемент костюма.
    У середній віковій групі перемогу здобула учениця 8-Б класу Сидун Софія (вч. Панасюк С.А.), 2 місце посіла Цюрик Ю. ( вч. Жарковська Л.М.), 3 місце розділили Артюхова А. (вч. Богатікова С.В.) та Цюра А. (вч. Павлович Т.М.).
    У старшій віковій групі перемогла учениця 11-А класу Бруча Вікторія, Кудласевич Є. посіла 2 місце, а 3 – Сидун А., Конащук К. Цих переможців підготувала Журавлюк О.А.
  У конкурсі ще брали участь такі учні: Бондарук М., Першикова Є., Борзовець Я., Павлік І., Даць І., Якубчик І., Халамай О.
    Дякуємо усім учням та педагогам за підготовку до участі у конкурсі, а Сидун А. та Бручі В. бажаємо перемоги у міському конкурсі.