Малюй посмішку добрими справами

16.11.21 “Людина народжується на світ не для того,
щоб зникнути безвісною пилинкою,
людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний”.
                                                                                    В. Сухомлинський
Добро – це світле, приємне і радісне почуття, яке дарує людям посмішки і в деякій частині – щастя. У кожної людини існує своє визначення добра.  Деякі люди вважають, що бути добрим – це виконувати обов’язок перед сім’єю і близькими, не обманювати і не ображати слабких, нікого не підводити і допомагати людям.
Для здобувачів освіти нашого ліцею добро – це навмисна і безкорислива справа. Допомагати людям і не чекати чогось натомість. Саме таку допомогу лідери учнівського самоврядування на чолі з президентом ліцею Гарбаром Тарасом та педагогом-організатором Шинкарук Я.Т. надають групі дітей ЗДО № 6, що потребують соціального захисту.

Напередоні дня доброти батьками 8-Г класу: Ващук Валентиною, Сільвашук Оксаною, Олексюк Юлією, Гарбар Тетяною та педагогом-організатором Шинкарук Яриною були подаровані дітям альбоми для малювання та аплікації.
Президент Ліцею Гарбар Тарас разом зі своїм молодшим братом Михайлом здійснили мрію маленької дівчинки Зорянки, яка святкувала дванадцятого листопала свій сьомий день народження. В подарунок дівчинка отримала ляльку, безліч кольорових кульок та позитивних емоцій. Не забули наші лідери і про інших діток, презентували їм солодощі, іграшки, прикраси для волосся.
Дякуємо за вашу доброту та підтримку! Робіть добро кожного дня. Розповідайте про нього. Пам’ятайте, що це не просте, а чарівне слово.
MyCollages (17)