МИ – МАЛЕНЬКІ ТУРИСТИ!

dsc01487-mindsc01491-min dsc01488-min

З метою формування здорового способу життя, покращення знань, умінь та навичок з туристсько-краєзнавчої роботи, виховання сміливості, рішучості та бажання досягнути своєї мети 23 вересня 2016 року в Ковельській ЗОШ І-ІІІ ступеня № 7 відзначили день туризму.

Для першокласників він став незабутнім, сповненим радісних емоцій і відчуттів. Одним з найбільш  захоплюючих елементів для школярів були різноманітні спортивні змагання під керівництвом класних керівників (Бадири Л.А., Воробей Л.Н., Сілівончик О.А.,  Михальчук В.В., Бабій Т.М.).

Подолання різних перешкод змусило кожну дитину повірити у  власні сили, викликало почуття  гордості й задоволення. Змагання та підготовка до них допомогли згуртувати школярів, здружити між собою класи, учителям  — краще пізнати своїх вихованців.dsc01460-mindsc01433-min dsc01445-min