Здобувачі освіти ліцею № 7 на чолі зі своїми керівниками активно взяли участь у міському конкурсі «Новорічна композиція». Представили новорічно-різдвяну атрибутику у різних номінаціях: новорічна композиція, новорічний подарунок та український сувенір.
Дякуємо усім за участь в конкурсі та подарований передсвятковий настрій!

