15.05.2018 року у нашій школі проходило спортивне свято “Молодь обирає здоров’я”. Головною метою була пропаганда здорового способу життя. Дві активні команди 7-Б класу пропагували здоровий спосіб життя та закликали займатися спортом, бути активним, відповідально ставитися до себе та оточуючих, а отже – бути щасливим. Була проведена для дівчат естафета з елементами баскетболу, а для хлопців – естафета з елементами футболу , також змагалися у перетягуванні каната. Школярі виявили високий рівень підготовки та креативний підхід у розв’язанні проблем здоров’я
Дякуємо всім за активну участь у пропаганді здорового способу життя!
Оксенюк Павло, учень 7- Б класу
