Оголошення!

gerbschoolУВАГА!  З 12 березня у ліцеї №7 м. Ковеля запроваджується тритижневий карантин .

Відповідно до наказу директора №27 від 12 березня 2020 року заборонено відвідування ліцею здобувачами освіти з 12 березня по 3 квітня 2020 року та організується проведення занять за допомогою дистанційних технологій.

Матеріали для дистанційного навчання будуть розміщені на відповідних сторінках освітньої платформи «Щоденник.ua» та продубльовані в програмах “Viber”. 

Директор ліцею