Відповідно до наказу директора ліцею з метою профілактики розповсюдження грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій з 19 лютого по 21 лютого 2025 року освітній процес для учнів 1-А, 6-Г, 8-Г класів буде організовано за дистанційними формами навчання.