Учні ліцею вкотре показали чудові результати на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій!З радістю вітаємо наших переможців!
Простака Костянтина, учня 10-А класу – І місце
Музичук Марію, ученицю 11-А класу – ІІ місце
учитель: Хрунь Надія Петрівна
Ви великі молодці! А ми неймовірно щасливі, що маємо змогу працювати з такими талановитими та здібними учнями, та дуже пишаємося Вами!
Бажаємо усім успіхів на подальших етапах олімпіади!
