16 листопада відбувся II тур Всеукраїнської олімпіади з екології . Нашу школу представляли учень 10 -А класу Чавус Михайло (вч. Шумська Н.С.), який зайняв 2 місце, та учень 11-Б класу Клімашевський Максим ( вч.Шумська Н.С.) посів почесне 3 місце.
Вітаємо з перемогою хлопців та їх учителя Наталію Степанівну.
Школа пишається вами!