Перший урок

Урочисто та 1цікаво пройшов перший урок для здобувачів освіти ліцею №7 м. Ковеля, який завжди відрізняється приємними сюрпризами, яскравістю вражень і несподіваними зустрічами. У цей святковий день до закладу з авітала фахівець Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксана Романюк.
         У ході проведення правового уроку дітям розповіли про основні права дітей, а саме: право на навчання, право на відпочинок, право на розвиток, право на медичну допомогу, право на захист, право на харчування, право на сім’ю та інші права відповідно до Конвенції ООН про права дитини. Батьків поінформували про систему безоплатної правової допомоги в Україні.

Не залишилися присутні без подарунків. Оксана Романюк вручила буклети «Твої права –  твій надійний захист» та розроблені центром брошури «Я учень, я маю права та обов’язки» .
На такій позитивній ноті й завершився перший урок.2