Підготовка школи до нового навчального року

gerbЗ 2018/2019 навчального року розпочинається реалізація проекту «Нова українська школа». Даний проект має на меті цілий комплекс змін, покликаних перезавантажити систему освіти. Поруч із педагогічними нюансами багато уваги приділяється матеріальній стороні питання. Цьогоріч, на реалізацію “Нової української школи” виділено чималі кошти.
Кошти виділяються частково з державного, за рахунок державної субвенції та частково з місцевих бюджетів. Частка дофінансування з місцевого бюджету становить – 30%..
Загальна сума витрат на впровадження НУШ для нашої школи становить 291 828 грн.
Ці кошти будуть використані на закупівлю:
  • дидактичних матеріалів для перших класів – 79434 грн.
  • меблів для початкової школи  – 120 000 грн.
  • комп’ютерного та мультимедійного обладнання для початкових класів – 92 394 грн.
Також перші класи нашої школи отримають конструктори «LEGO» – «Шість цеглинок», які заохочуватимуть дітей до навчання та розвиватимуть їхні творчі здібності.
З кінця червня місяця у школі тривають ремонтні роботи. На кінець липня завершено поточні ремонти у навчальних кабінетах, спортивному залі, бібліотеці, їдальні та коридорах.
Адміністрація школи висловлює подяку батькам та учням, які зробили ремонт у класних кімнатах.