Піратська вечірка

зображення_viber_2021-06-23_14-29-38Дитинство – це дивна, чудова, незабутня пора в житті кожної людини. В певну пору життя будь-якої дитини настає момент, коли його як магнітом тягне взяти участь у всіляких пригодах.
Щоб дитячі мрії втілити в реальність, 23 червня у міському парку ім. Лесі Українки вихователі дитячого табору відпочинку з денним перебуванням «Світанок» при закладі загальної середньої освіти «Ліцей №7 м. Ковеля» влаштували для своїх вихованців незвичайне дитяче свято. Де всі учасники мали змогу відчути себе трохи пустотливими піратами! Було голосно, але дуже весело!!! З пригодами, жартівливими битвами і пошуками скарбів. Усе це – піратська вечірка!

Піратська вечірка – інтерактивна програма для тих, хто любить подорожі, пригоди і випробування.
Сьогодні на святі «Піратської вечірки» діти разом з піратами злагоджено у командах взяли участь у квесті, під час якого складали карти для пошуку скарбів. Вони проходили материками й перепливали, морями і океанами, вчилися виживати на безлюдному острові і майструвати власний корабель. Щоб отримати загублені скарби, командам довелося добре постаратися. Діти, переодягнені у піратів, шукали частинки карти, виконуючи різні завдання. На дітей чекали цікави ігри, музичні та інтелектуальні конкурси, спортивні естафети та розваги з фарбами холі!
Не менш цікавою була й підготовка до вечірки. Діти створювали різноманітні тематичні костюми, амуніції та атрибути.
 Але їхні зусилля не залишилися марними, на них чекала справжня скриня зі скарбами. А завершилася вечірка галасливою фотосесією та дискотекою.
Всі отримали масу позитиву та задоволення!
 Лілія Воробей,
заступник директора