Пишаємося нашими переможцями!!!

gerbschoolВсеукраїнський конкурс учнівської творчості “Об’єднаймося ж, брати мої!” – це щорічна подія, яка об’єднує учнівські таланти навколо творчої спадщини Тараса Шевченка.
    Завершився обласний етап конкурсу.  Наші учні є поціновувачами творчості Кобзаря. Учениця 9-А класу Задорожня Анна ( вчитель Задорожня Наталія Іванівна) посіла 1 місце, учениця 10-Б класу Волинець Анастасія ( вчитель Жарковська Людмила Миколаївна) – 3 місце. Вітаємо наших здобувачів освіти та їх наставників із перемогою! Радіємо й тішимося результатами!!