Під таким гаслом здобувачі освіти 6-Б класу підтримали ініціативу заслуженого працівника культури України Івана Сидорука та батьків Михайла Волошука В пам’ять
про полеглого молодого героя, випускника нашого ліцею, захисника України посадили горіхи за хатою Волошука Михайла.Адже лише тоді, коли ми пам’ятатимемо, шануватимемо та розповідатимемо про героїчні вчинки наших захисників молодому поколінню – Україна вистоїть та розквітне.
Герої не вмирають!
